Więcej
  Komentarze
  co by tu napisać to żal,żal ludzi ,których przyszłość była tragiczna ,i ktoś kto się z tej tragedi naśmiewa powinien wyparować jak kropla wody na rozgrzanej blasze.
  już oceniałe(a)ś
  29
  0
  Profesor Artur Sandauer (Żyd) tak kiedyś powiedział: "Podczas II wojny światowej zginęło najwięcej mądrych Polaków i głupich Żydów. Po wojnie pozostali mądrzy Żydzi i głupi Polacy." Święte słowa....................
  już oceniałe(a)ś
  21
  0
  Cymelium. I tylko tego świata żal.
  @eddiepolo25 komu żal, temu żal. spytaj Palestyńczyków, czy ich świata im nie żal?
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @qwerfvcxzasd o rany, jakąś obsesję masz z tą Palestyną???? Co mają ludzie żyjący przed wojną w Polsce do decyzji współczesnych polityków?
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  @anetakruk jakich współczesnych? to przed wojną zaczęła się akcja usuwania Palestyńczyków z ich ziemi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  4
  @qwerfvcxzasd Od 1922 do 1948 roku w Palestynie - wyłonioną z Imperium Osmańskiego (państwa tureckiego) władzę sprawowali (na zlecenie Ligi Narodów - "poprzednika" ONZ) Brytyjczycy ! Przeczytaj nieuku następujący artykuł i nie pleć bzdur: <a href="http://pl.wikipedia.org/wiki/Palestyna_%28mandat%29" target="_blank" rel="nofollow">pl.wikipedia.org/wiki/Palestyna_%28mandat%29</a>
  już oceniałe(a)ś
  1
  1
  Jakie to straszne patrzeć na ich zdjęcia i wiedzieć kiedy i w jakich okolicznościach większość zginęła.
  @Gość: macpherson długo pracowali na swój holokaust
  już oceniałe(a)ś
  0
  2
  @35alert To Ty sie wlasnych przodkow wypierasz? Powiedz to Dudzie Kornhauserowi i Kaczynskim, na ktorych pewnie glosowales, maja pewnie krewnych wsrod gosci weselnych, Ty pewnie tez, sprawdz koneksje wlasnej rodzinki.
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  Jedni się asymilowali, inni nie. Jedni oddawali życie za Polskę, inni nie. Większość Polaków za granicą, też się nie asymiluje. w Londynie, w Oksfordzie spotkałem swego czasu mnóstwo powojennych emigrantów, którzy pomimo kilkudziesięcioletniego pobytu mówili łamanym (bardzo łamanym) angielskim. Dziś jest podobnie z tzw. nową emigracją. To samo zjawisko dotyczy wielu innych nacji, czy grup religijnych czego najlepszym dowodem są wyznawcy islamu.
  @barbariaz Berek Joselewicz-koniarz, w Powstaniu Kościuszkowskim dowodził żydowskim oddziałem broniąc Pragi.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  Bardzo dziękuję za ten ciekawy artykuł, to niezwykłe przeżycie móc się zagłębić na chwilę w świat, którego już nie ma.
  @gaiadea Ten świat dalej jest, tylko, że już nie w Polsce.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Mentalnosc, niedawno mlody czlowiek nagrywal na ulicy odpowiedzi,,przecietnych przechodniow,, na pytanie co bys zrobil, gdyby w twojej rodzinie urodzil sie homo sapiens.Odpowiedzi niezapomniane. Widac to na przykladzie niektorych komentarzy.
  już oceniałe(a)ś
  7
  0
  Aj waj................................................................................................. Żydzi przynajmniej nie byli na bakier z ortografią. A 99 procent Polaków jest. I co mi zrobicie ?
  @Gosc: kajetan znasz ichna ortografie?
  już oceniałe(a)ś
  0
  2