1/5
zamknij < >
Zdjęcie numer 1 w galerii - Kiedyś 40 tys. krakowian pracowało w kombinacie, teraz tyle osób zatrudnia outsourcing

ŁUKASZ KRAJEWSKI

Widok na nowohucki kombinat
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Kiedyś 40 tys. krakowian pracowało w kombinacie, teraz tyle osób zatrudnia outsourcing
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Kiedyś 40 tys. krakowian pracowało w kombinacie, teraz tyle osób zatrudnia outsourcing
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Kiedyś 40 tys. krakowian pracowało w kombinacie, teraz tyle osób zatrudnia outsourcing
  • Zdjęcie numer 4 w galerii Kiedyś 40 tys. krakowian pracowało w kombinacie, teraz tyle osób zatrudnia outsourcing
  • Zdjęcie numer 5 w galerii Kiedyś 40 tys. krakowian pracowało w kombinacie, teraz tyle osób zatrudnia outsourcing
Komentarze
Boże, jacy ci Niemcy, Francuzi są głupi...zostawili sobie przemysł ciężki, stocznie, huty, etc. A Polacy sobie pracują lekko, przyjemnie, za jak pisze Piłat "powyżej średniej krajowej"..u Niemca, Francuza, nawet Hindusa;)) Łykajcie Lemingi dalej "głodne kawałki" o wolnym rynku to skończycie ze "słuchawkami na uszach" przy ul.Bora Komorowskiego;))
@altax Widzisz, synku, ja akurat dobrze jeszcze pamiętam smród z Huty im Lenina i z huty aluminium w Skawinie.
już oceniałe(a)ś
0
0
tylko że w tej gospodarce rynkowej państwo sfinansowało zakup wielkiego pieca bo iinaczej huta by zbankrutowała a nie powinno zgodnie z zasadami gospodarki rynkowej
już oceniałe(a)ś
11
1
"Kraków chce się dogęszczać". To raczej władze Krakowa wspólnie z deweloperami chcą dogęszczać Kraków. Na pewno nie mieszkańcy.
już oceniałe(a)ś
11
2
Tylko trzeba jeszcze pamiętać o tym, że jednak płace w przemyśle są zazwyczaj o kilkadziesiąt procent wyższe niż w usługach. To na podstawie badań prowadzonych przez kilka dekad w Stanach. Tu jest jednak podobnie, więc trzeba się dobrze zastanowić nad kierunkami rozwoju Krakowa... ======================================================= facebook.com/BudujeSie - Co nowego buduje się w Krakowie => Polub! Podyskutuj!
@Gość: budujesie.pl to nie do końca tak z tymi płacami w usługach a zwłaszcza w gastronomi. Wszędzie nie tylko w Krakowie ale w całej Europie również w Stanach i Kanadzie zarobki w gastronomi należą do najmniejszych ale bardzo wysokie są napiwki znacznie przekraczające oficjalne zarobki. Nie mówię że to jest dobre ale tak jest.
już oceniałe(a)ś
1
1
POLAK wiecznie nadasany.JEST PRACA zle niema tez zle.to oco chodzi?
już oceniałe(a)ś
2
1
"Na innowacje wnoszone na rynek przez wielkie przedsiębiorstwa liczyć w Krakowie jednak trudno - nie ma tu bowiem zbyt wielu firm, które byłyby w stanie wyłożyć wielkie pieniądze na badania krakowskich naukowców." Z tym się akurat nie do końca zgodzę.. jest chociażby taka firma z Półłanki, która stworzyła "swticher'a" który mocno zainteresował nie tylko europę, ale również chińczyków..
już oceniałe(a)ś
2
3