2/2
zamknij < >

Beata Szydło przed prokuratorem? Doniesienie w sprawie mowy nienawiści premier

Zdjęcie numer 2 w galerii - Beata Szydło przed prokuratorem? Doniesienie w sprawie mowy nienawiści premier

MATEUSZ SKWARCZEK

Premier Beata Szydło
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Beata Szydło przed prokuratorem? Doniesienie w sprawie mowy nienawiści premier
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Beata Szydło przed prokuratorem? Doniesienie w sprawie mowy nienawiści premier
Komentarze
Pani Suder jak ideowa komunistka. Taki Pawlik Morozow. Wprowadzanie cenzury się dziecku marzy. 75% społeczeństwa tego nie chce i zgadza się z panią premier.
@totmes72 Przykre, ale obawiam się że prawdziwe z tym 75%. Chyba nie mniejszy odsetek kibicował z radością albo czynnie pomagał w eksterminacji Żydów przez hitlerowców. Zastanawiam się, jak to się ma do wyznawanej przez dobrą zmianę teorii o dziedziczeniu poglądów - czy to dzieci i wnuki szmalcowników albo morderców z Jedwabnego, Kielc i tysiąca innych miejsc uważają dziś uchodźców z krajów muzułmańskich za najeźdźców i chciałyby ich potopić w Morzu Śródziemnym?
już oceniałe(a)ś
1
0
@totmes72 Jestes glupszy niz policja pozwala. Zapewne nalezysz do tych 75% spoleczenstwa nie popierajacej cenzury. Stul wiec mordke i ani mru mru.
już oceniałe(a)ś
1
0
@totmes72 Ideowi komuniści mają dziś siedzibę na ulicy Nowogrodzkiej w Warszawie a ich przywódca mieszka na Żoliborzu i czasem zabiera głos na Krakowskim Przedmieściu. Przemawia z drabinki, bo jest konusem i inaczej nie byłoby go widać zza pleców licznych ochroniarzy. Musi się nimi osłaniać bo jest tchórzem.
już oceniałe(a)ś
2
0
@totmes72 Polakom emigrantom wojennym też pomagano, postkomunistycznym emigrantom też ! Chyba My Polacy powinniśmy być najbardziej wyczulonym narodem na Takie Sprawy ! Lecz jak zwykle My możemy Się pchać na Zachód ! Lecz inni to Wróg !
już oceniałe(a)ś
2
0
@redoktor ,,czynnie pomagał''? W Polsce i tylko w Polsce za pomaganie Żydom groziła kara śmierci. A kto ma najwięcej odznaczeń Sprawiedliwy wśród narodów świata i kogo upamiętniają w największej liczbie drzewka w Yad Vashem? A z drugiej strony kto pozwolił na wysłanie francuskich Żydów do obozów zagłady?
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo Dziewczyno. Handlarze nienawiści i śmierci dowiedzieli się, co Polacy o nich myślą Gdyby dziś z Palestyny przybył Jezus Chrystus jako uchodźca musiałby drugi raz umęczony umierać Tym razem przez kastę dygnitarzy obecnego reżimu
już oceniałe(a)ś
1
0
80 % Polaków jest przeciw expansji islamu i jego importowi do Polski. Pani Suder to ewidentnie osoba wspierająca rządzących. Propagandowo Pani Szydło na tej akcji zbierze sporo punktów.
już oceniałe(a)ś
0
0
Szacunek Dla Pani Izabeli
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo i szacunek dla szanownej pani Izabeli Suder!!!!!!!!!
już oceniałe(a)ś
0
0
Wiadomo, sprawę się umorzy a Becia złoży doniesienie na nieuzasadnione złożenie doniesienia, tak ku przestrodze innym.
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo i szacun.
już oceniałe(a)ś
0
0
Brawo i szacunek dla tej pani. A do szeroko pojętej opozycji - można? Okazuje się, że można.
już oceniałe(a)ś
0
0