1/3
zamknij < >

Sąd wydał wyrok, muszę zagazować pszczoły. Przeszkadzały letnikom

Zdjęcie numer 1 w galerii - Sąd wydał wyrok, muszę zagazować pszczoły. Przeszkadzały letnikom

Ewa Furtak

Mieczysław Jamróz w swojej pasiece
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Sąd wydał wyrok, muszę zagazować pszczoły. Przeszkadzały letnikom
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Sąd wydał wyrok, muszę zagazować pszczoły. Przeszkadzały letnikom
  • Zdjęcie numer 3 w galerii Sąd wydał wyrok, muszę zagazować pszczoły. Przeszkadzały letnikom
Komentarze
Po prostu wierzyć się nie chce! Jakieś horrendum.. No i ten sędzia z... Krakowa..
@sr1156 Pani Redaktor - prosimy monitorować CIĄG DALSZY!
już oceniałe(a)ś
16
0
@sr1156 pewnie też ma tam domek i mu pszczoła wpadła do piwa, on to jakiś debil jest na równi z tymi którzy złożyli pozew
już oceniałe(a)ś
11
0
Czyżby sędzia z Krakowa też miał tam działkę...? Może by tak łyżkę miodu dziennie dla poprawienia zdolności intelektualnych?
@upssss Albo sędzia albo jakiś jego kolega.
już oceniałe(a)ś
24
0
@upssss Znajomy - bardzo dobrze postawiony prawnik z Krakowa ma w Jaszczurowej działkę... i jego dwóch kolegów też... w tym sędzia... pewnie to ich sprawka... jak nie wyszło im w sądzie na miejscu, to się odwołali do okręgowego w Krakowie, gdzie sami codzień pracują.
już oceniałe(a)ś
6
0
Trzeba być ciężkim matołem żeby kazać zagazować pszczoły. Ciekaw jestem skąd sąd weźmie jedzenie i owoce jak tych owadów zabraknie.
już oceniałe(a)ś
261
0
Tragedia , pszczoly znikaja na swiecie i jak juz calkiem znikna to i my znikniemy .
już oceniałe(a)ś
246
3
To jakas paranoja. Te pszczoły były tam przed zasranymi letnikami. Ci ludzie bez względu na wykształcenie sa głupcami. A o sadach to lepiej nie mowic bo sędziowie maja immunitety
@Gość: jas To pierwszy taki raz, ze ktos sie wprowadza i zmienia to co jest na miejscu na szkode? W Poznaniu chca kasowac tor motocyklowy, bo ludziom, ktorzy sie sprowadzili wiedzac, ze jest tor przeszkadza halas....
już oceniałe(a)ś
42
0
Nie dawno, jadąc przez wieś na rowerze, zostałem ugryziony przez psa. Do głowy mi nie przyszło, żeby pozwać właściciela i żądać zagazowania tego psa.
już oceniałe(a)ś
188
2
O podobnej bzdurze chyba nigdy nie przeczytałam! „Przez jego pszczoły musiałam wyciąć wszystkie drzewa owocowe! - przekonywała jedna z powódek”. Widocznie drzewa owocowe były jej niepotrzebne, więc je wycięła. Gdyby chciała mieć drzewa i owoce, to niestety, bez pszczółek nie da rady, żadną miarą! Ale skąd ona ma to wiedzieć – z Harlequina? A sędzia „kalosz”. Ule próbuje się ustawiać w miastach nawet na dachach domów, co nie jest najszczęśliwszym pomysłem, bo ule nie powinny stać w miejscu nadmiernie nasłonecznionym, a zwłaszcza z mocno nagrzewającym się podłożem. Na miejscu pana Mieczysława złożyłabym w sądzie oświadczenie o niemożności wykonania wyroku z powodu braku środków (czyli po naszemu pieniędzy), a wyroku nie można wykonywać „sukcesywnie”. Uzyskałabym przewlekłość w wykonaniu wyroku. Może by starczyło czasu na kasację. A jeden rój bym poświęciła i przyniosła sędzi do gabinetu. Niech sędzia też pomoże w wykonaniu wyroku;-) A dlaczego nie ma nazwiska sędzi z Krakowa? Zdecydowanie nierzetelna informacja!!!
@korektor11 Pani od drzewek owocowych najwyraźniej należy do grona tych "inteligentnych inaczej" którzy nie uważali na lekcjach biologii i teraz myślą że owoce same z siebie biorą się na drzewach a mleko jest z kartonika. No chyba, że sama zapitala po drzewkach i zapyla kwiatuszki.
już oceniałe(a)ś
56
0
@mcgregor Ale Pani od drzewek owocowych chyba nikt już nie zapyla :-).
już oceniałe(a)ś
35
0
To są prostackie krakowskie słoiki, którzy zapomnieli że im słoma z butów wystaje i chcą wielkich panów udawać
@wawafre A może te letniki to słoiki spod Warszawy ...?
już oceniałe(a)ś
13
1
@Gosc: LukS wszyscy siebie warci
już oceniałe(a)ś
1
0
Tematy ważne dla Krakowa
Wielkanoc
Strajk nauczycieli
Magazyn Kuchnia
Tematy
Ludzie
Miejsca
Nieruchomości